Jozef Kotulič

Vytlač príspevok
Odporuč príspevok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

A ten poznáte?

...oci, riešil som prípad, s ktorým si si ty nevedel dať rady viac než 5 rokov. No a ...(zasmejme sa)

A ten poznáte?

Otec aj syn sú advokáti. Na otázku otca ako sa mu v práci darí, syn odpovedal. Vieš oci, riešil som prípad, s ktorým si si ty nevedel dať rady viac než 5 rokov. No a ja som ho vyriešil za 5 hodín. Otec nato vraví, a to má byť úspech. Syn odpovedal to vieš, že áno. Otec vraví. Môj milý synu, podľa mňa je to práve naopak, toto je totiž dôkaz, že sa musíš ešte veľa učiť, aby sa z teba stal úspešný advokát. Syn neveriacky krúti hlavou. Nerozumiem povedal. Vieš ono je to tak, vďaka tomu prípadu, ktorý som ja riešil viac než 5 rokov si ty mohol pokojne a s vysokým vreckovým vyštudovať právo. Už rozumieš?

Prajem pekný večer.doko

Zasmejme sa | stály odkaz

Komentáre

 1. nepoznala som, ale
  :) djobré:)
  publikované: 17.04.2008 23:36 | autor: Derechura (e-mail, web, autorizovaný)
 2. hm
  asi z reality :P
  publikované: 18.04.2008 09:33 | autor: hviera (e-mail, web, autorizovaný)
 3. automat
  masiar nemal prilis mudreho syna ale ked prisiel cas chcel ho zaucit do remesla.prvym krokom bolo samozrejme zoznamit ho s prostredim a preto mu zacal ukazovat masiny.pridu k prvej a otec vravi:'tak synu, toto je taka masina, do ktorej vrazis hovado a na druhej strane vyjde hotova salama".
  Syn chvilu rozmysla a potom sas spyta :"otec, existuje taka masina. do ktorej keby si z druhej strany vrazil salamu, z tejto strany by vyslo hovado?"
  Otec odveti:"nuz synku,taka masina na svete bola iba jedna.to bola tvoja mama."
  publikované: 19.06.2008 02:11 | autor: fero (e-mail, web, neautorizovaný)
Pozor, na konci je potreba spočítať neľahkú matematickú úlohu! Inak komentár nevložíme. Pre tých lenivejších je tam tlačidlo kúzlo.Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014